Новини кінопрокату

Вікенд 17-19 серпня (США)

Перше місце зайняв фільм «Шалені багатії». За свій перший вікенд фільм зібрав 26,5 мільйонів доларів у США при бюджеті 30 мільйонів. На міжнародній арені фільм зібрав поки лише 730 тисяч доларів, з них 208 тисяч – у Нідерландах. Утім, треба мати на увазі, що прем’єра фільму ще не відбулася, наприклад, в Австралії та Сполученому Королівстві. Фільм отримав оцінку «A» на CinemaScore. На RottenTomatoes фільм виявився свіжим для критиків (93%) і аудиторії (92%).

зображення з сайту kino-teatr.ua зображення з сайту kino-teatr.ua

 

На другому місці перебуває фільм «Меґ». За свій другий вікенд фільм зібрав 21 мільйон доларів у США, що на 53,4% менше за перший. Всього фільм зібрав у США 90 мільйонів доларів, а у світі – майже 323 мільйони доларів при бюджеті 130 мільйонів. Фільм отримав оцінку «B+» на CinemaScore. На RottenTomatoes фільм виявився гнилим для критиків (47%) і аудиторії (56%).

Фільм «22 милі» зайняв третє місце. За свій перший вікенд фільм зібрав 13,7 мільйонів доларів у США при бюджеті 50 мільйонів доларів. Фільм отримав оцінку «B-» на CinemaScore. Аудиторія в день прем’єри була на 60% чоловічою і на 75% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм повністю зогнив (20% від критиків та 47% від аудиторії).

Четверте місце посів фільм «Місія неможлива: Фолаут». За свій четвертий вікенд фільм зібрав 10 мільйонів доларів у США, що на 44,3% менше за третій. Всього фільм зібрав у світі 512 мільйонів доларів при бюджеті 178 мільйонів. Фільм отримав оцінку «А» на CinemaScore та 97%-90% від критиків і аудиторії на RottenTomatoes.

Топ-5 завершує фільм «Альфа». За свій перший вікенд фільм зібрав 10 мільйонів доларів у США при бюджеті 51 мільйон доларів. Фільм отримав оцінку «B+» на CinemaScore. Аудиторія була на 56% чоловічою і на 41% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм виявився свіжим: 81% від критиків та 79% від аудиторії.

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore, imdb.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату