Проблеми галузі

UNIC закликає до повноцінного прокату фільмів конкурсної програми кінофестивалів

З огляду на рішення Венеційського міжнародного кінофестивалю про включення фільмів The Laundromat («Пральня») та Marriage Story («Історія шлюбу») до офіційної програми, UNIC опублікував наступну заяву:

Завдячуючи світовому престижу, ключові кінофестивалі та премії мають водночас честь та відповідальність за звернення уваги аудиторії по всьому світу до високоякісних та розмаїтих фільмів.

Через це оператори кінотеатрів очікують розгляду лише тих фільмів, які отримають повноцінний прокат або, якщо поки не підтверджено наміри стратегій випуску фільмів, то тих, які докладатимуть усі зусилля до заохочення дистриб’юторів зважати на норми індустрії.

Включення до офіційної програми фільмів, які доступні кожному, а не лише підписникам стримінґових платформ, є перевагою для аудиторії в цілому. Коли фільми доступні лише на цих платформах чи виходять в обмежений прокат у кінотеатрах, відбір фільмів на фестиваль чи премію стає насправді лише маркетинговим інструментом, за допомогою якого більша частина потенційної аудиторії не отримає доступу до багатства чудового контенту.

Кінотеатри пропонують своїй аудиторії незрівнянний культурний та соціальний досвід, який завдяки технологіям дозволяє кожному фільму дійсно належним чином продемонструвати творче бачення режисера. Вони не лише представляють золотий стандарт перегляду фільмів, але загалом прокат в кінотеатрах надає можливість якомога ширшій аудиторії відкрити для себе та насолодитися якнайширшим спектром кіно-контенту, використовуючи справедливу та прозору бізнес-модель багаторічних та підтверджених переваг для аудиторії та ширшого сектору фільмів та кінотеатрів.

Якщо коротко, то оператори кінотеатрів, як і самі є давніми та сильними партнерами та підтримкою кінофестивалів та премій, твердо переконані у тому, що організатори таких заходів по всьому світу мають відзначати та підтримувати соціальну, культурну та економічну релевантність кінотеатрів, беручи відповідальність та розмаїття та доступність фільмів, які вони включають.

Джерело: матеріали UNIC, рекомендовані до публікації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)