Новини кінопрокату

Вікенд 1-3 листопада

Перший вікенд місяця відзначився кількома прем’єрами, хоча не всі вони змогли виправдати очікування. Загалом, збори топ-10 фільмів склали 99 мільйонів доларів, що на 8.6% більше за збори попереднього вікенду.

На першому місці дебютний фільм «Термінатор: Фатум». Фільм зібрав лише 29 мільйонів доларів, тоді як бюджет складає орієнтовно 190 мільйонів. Очікування у 40-мільйонний дебют виправдані не були, хоча фільм і посів перше місце у топі цього вікенду. На Cinemascore фільми отримав В+, а на Rottentomatoes також має непоганий рейтинг як від критиків, так і від глядачів: 72% та 84% відповідно.

кадр з сайту https://planetakino.ua/ кадр з сайту https://planetakino.ua/

 

Фільм отримав порівняно хороший вікенд у міжнародному прокаті, зібравши біля 73 мільйонів доларів, 28 з яких у Китаї. Загалом, міжнародні збори наразі складають 94 з половиною мільйони доларів.

На другому місці лишається «Джокер», зібравши 13 з половиною мільйонів доларів за цей вікенд. На п’ятому тижні прокату збори у США майже складають 300 мільйонів доларів. Окрім того, лише за цей вікенд фільм зібрав 38.8 мільйонів у міжнародному прокаті, а збори у світі за весь час прокату складають 937 мільйонів доларів. Варто зазначити, що часто левову долю міжнародних зборів приносить прокат у Китаї, але не цього разу: фільм у прокат не вийшов. І не дивно, адже в Китаї зараз протести, а подібний фільм міг би ще більше підбурювати антидержавні настрої.

«Чаклунка: Повелителька темряви» зібрала 13 мільйонів доларів та посіла третє місце за зборами за вікенд у США. Фільм зібрав 85 мільйонів у США за 17 днів прокату. А от на міжнародному ринку фільм лише за цей вікенд зібрав 40 з половиною мільйонів доларів, тоді як іноземні збори на весь час складають 299 мільйонів.

На четвертому місці інша прем’єра – стрічка «Harriet»(«Гаррієт»), що зібрала 11.7 мільйонів доларів за перший вікенд. Такі збори є вельми солідними для фільму, бюджет якого складає лише 17 мільйонів доларів. До того ж, фільм отримав А+ на Cinemascore від авдиторії, яка була на 62% жіночою та на 59% старшою за 30 років включно. На Rottentomatoes фільм має 72% від критиків та аж 97% від авдиторії.

«Родина Адамсів» на п’ятому місці зі зборами у 8.3 млн доларів. На четвертому тижні прокаті фільм зібрав 85 мільйонів у США. Щодо міжнародного прокату, то за цей вікенд фільм зібрав 26 мільйонів доларів, а загалом збори закордоном складають 44.5 млн доларів.

«Зомбіленд: подвійний постріл» посідає шосте місце, зібравши 7.4 млн доларів у прокаті. На третьому тижні фільм зібрав 60 мільйонів у США, тоді як міжнародні збори складають біля 25 мільйонів.

Фільм «Зворотній відлік» зібрав майже 5.8 млн доларів за другий вікенд, а збори за 10 днів прокату перевищують 17 мільйонів. Слідом за ним на восьмому місці стрічка «Чорне і синє», що зібрала 4 мільйони доларів за другий вікенд прокату та 15.5 млн за 10 днів.

На дев’ятому місці знову прем’єра: фільм «Сирота Бруклін», який зібрав 3.5 млн доларів. Фільм має 62% від критиків та 79% від глядачів на Rottentomatoes. А завершує топ-10 дебют фільму «Arctic Dogs», що зібрав 2.9 млн доларів у США. На Cinemascore фільм отримав В-, а на Rottentomatoes  поки має дуже мало оцінок, але наразі це виливається у 15% від критиків та 58% від глядачів.

Поза топ-10 продовжує збирати гроші фільм «Паразити». Цього вікенду він отримав істотне збільшення кількості локацій та зібрав 2 з половиною мільйони доларів. Збори у США на четвертому тижні прокату складають більше за 7 мільйонів доларів. Також варто згадати і «Кролика Джоджо». Фільм зібрав 2.3 млн доларів за третій вікенд прокату, отримавши 200 нових локацій. Збори за весь час прокату у США складають 4 мільйони доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату