Новини кінопрокату

Вікенд 25-27 жовтня

Цей вікенд відзначився трьома прем’єрами серед найкасовіших 12 фільмів, але провідні позиції взяли фільми з попередніх вікендів. До того ж, збори перших двох фільмів неймовірно близькі та відрізняються лише на 120 тисяч доларів.

На першому місці залишається «Чаклунка: Повелителька темряви». Фільм зібрав майже 19.4 млн доларів за свій другий вікенд, що на 48% менше за збори за перший вікенд. За 10 днів прокату фільм зібрав 66 мільйонів у США. Окрім того, фільм успішно збирає кошти у міжнародному прокаті. Так, лише за цей вікенд фільм зібрав 64 мільйони, а збори на іноземному ринку за весь час прокату складають 228 мільйонів доларів.

кадр з сайту https://planetakino.ua/ кадр з сайту https://planetakino.ua/

 

На другому місці ми маємо фільм «Джокер», який зібрав 19 з чвертю мільйонів доларів за свій четвертий вікенд. Це лише не третину менше ніж за попередній вікенд. Загальні збори фільму у США складають наразі 278 мільйонів, але не варто забувати про неймовірний успіх фільму у світі. Так, нещодавно він побив рекорд серед найкасовіших фільмів з рейтингом R. Якщо говорити про цей вікенд, то у міжнародному прокаті фільм зібрав майже 48 мільйонів доларів. Світові ж збори складають біля 850 мільйонів.

На третьому місці «Родина Адамсів» зі зборами у 12 мільйонів доларів за третій вікенд. Варто зауважити, що це лише на чверть менше ніж за попередній вікенд. На третьому тижні прокату збори у США складають 73 мільйони доларів, а світові збори – біля 84 мільйонів доларів.

На четверте місце перемістився «Зомбіленд: подвійний постріл». Збори цього фільму є вельми близькими до його попередника: 11.8 млн доларів. Утім, це на 56% менше за збори за попередній вікенд. На другому тижні прокату збори у США складають 47 мільйонів. Якщо зважати на міжнародну арену, то фільм зібрав 9 мільйонів доларів за цей вікенд, а світові збори на 28 жовтня складають майже 64 мільйони доларів.

Завершує топ-5 прем’єра – фільм «Зворотній відлік», що зібрав майже 9 мільйонів доларів за перший вікенд. На Cinemascore фільм має С+, а на Rottentomatoes – 25% від критиків та 71% від авдиторії. Утім, враховуючи бюджет у 6.5 мільйонів доларів, дебют можна вважати доволі успішним.

На шостому місці знову прем’єра – фільм «Чорне та синє», який зібрав майже 8.4 млн доларів за дебютний вікенд. Хоча критики фільм не оцінили, про що свідчить 48% на Rottentomatoes та консенсус щодо спрощеного підходу до актуальних проблем, глядачі від нього у захваті. Так, на Cinemascore фільм отримав А+, а на Rottentomatoes глядачі поставили йому 94%.

«Двійник» опустився з п’ятого місця на сьоме, зібравши 4 мільйони доларів за третій вікенд. На третьому тижні прокату збори у США складають 43 мільйони доларів. Утім, фільм є значно популярнішим закордоном, де він зібрав вже більше 100 мільйонів доларів.

На восьмому місці у нас фільм «Маяк». Цього тижня фільм отримав 578 нових локацій (а всього їх 586), що позитивно відобразилося на зборах. Так, фільм зібрав 3 мільйони доларів, що у 6 разів більше за результати попереднього вікенду.

Фільм «Війна струмів: режисерська версія» посів дев’яте місце за дебютний вікенд, зібравши, як і очікувалося, 2.6 млн доларів. На Cinemascore фільм отримав оцінку В, а на Rottentomatoes – 61% від критиків та 79% від глядачів. Історія з цим фільмом наступна: його продемонстрували на кінофестивалях ще у 2017 році, але творці вирішили його допрацювати. Відповідно, у прокат він вийшов лише у 2019-му році та у зміненій режисерській версії. Як свідчить консенсус критків на Rottentomatoes, фільм істотно вдосконалили.

На десятому місці перебуває «Єті» зі зборами у 2 мільйони доларів. На п’ятому вікенді прокату збори у США складають 57 мільйонів доларів.

«Абатство Даунтон» також істотно спустилося вниз, посівши 11-те місце на противагу 7-му, яке фільм мав минулого вікенду. Фільм зібрав 1 мільйон 950 тисяч доларів за шостий вікенд, а збори у США за весь час складають 92 мільйони.

На 12-му місці фільм «Паразити», який продовжує успішно збирати гроші у США, тримаючи високий показник середніх зборів на кінотеатр. Так, фільм зібрав 1 мільйон 826 тисяч на 129 екранах за цей вікенд. За середніми зборами фільм на четвертому місці за цей вікенд, що є доволі високим результатом.

Джерела: boxofficemojo.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату