Новини кінопрокату

Вікенд 10-12 серпня (США)

Перше місце зайняв фільм «Меґ». За свій перший вікенд фільм зібрав 45 мільйонів доларів у США. Всього фільм зібрав у світі майже 147 мільйонів доларів при бюджеті 130 мільйонів. Фільм отримав оцінку «B+» на CinemaScore. Аудиторія була на 52% чоловічою і на 68% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм виявився гнилим для критиків (49%), але свіжим для аудиторії (61%).

зображення з сайту kino-teatr.ua зображення з сайту kino-teatr.ua

 

На другому місці перебуває фільм «Місія неможлива: Фолаут». За свій третій вікенд фільм зібрав 19 мільйонів доларів у США, що на 45,2% менше за другий. Всього фільм зібрав у світі майже 437 мільйонів доларів при бюджеті 178 мільйонів. Фільм залишається свіжим як для критиків, так і для аудиторії на RottenTomatoes.

Фільм «Кристофер Робін» зайняв третє місце. За свій другий вікенд фільм зібрав майже 13 мільйонів доларів у США при бюджеті біля 75 мільйонів. Фільм отримав оцінку «A» на CinemaScore та 70% і 89% на RottenTomatoes від критиків і аудиторії відповідно.

Четверте місце посів фільм «Тонка людина». За свій перший вікенд фільм зібрав 11,3 мільйонів доларів у США при бюджеті 10 мільйонів доларів. Фільм отримав оцінку «D-» на CinemaScore. Аудиторія була на 52% чоловічою і на 61% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм зогнив і для критиків (13%), і для аудиторії (28%).

Топ-5 завершує фільм «Чорний куклукскланівець». За свій перший вікенд фільм зібрав 10,8 мільйонів доларів у США при бюджеті 15 мільйонів доларів. Фільм отримав оцінку «A-» на CinemaScore. Аудиторія була 52% жіночою і на 59% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм отримав сертифікат свіжості: 97% від критиків та 78% від аудиторії.

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore, imdb.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату