Новини кінопрокату

Вікенд 3-5 серпня (США)

Перше місце зайняв фільм «Місія неможлива: Фолаут». За свій другий вікенд фільм зібрав 35 мільйонів доларів у США, що на 42,3% менше за перший. Всього фільм зібрав у світі майже 330 мільйонів доларів при бюджеті 178 мільйонів. Фільм отримав оцінку «А» на CinemaScore та 97% і 90% від критиків і аудиторії відповідно на RottenTomatoes.

зображення з сайту MoeMisto.ua зображення з сайту MoeMisto.ua

 

На другому місці перебуває фільм «Кристофер Робін». За свій перший вікенд фільм зібрав 24,5 мільйони доларів у США при бюджеті 70-75 мільйонів. Фільм отримав оцінку «A» на CinemaScore. Аудиторія в день прем'єри була на 56% жіночою та на 50% старшою за 25 років. На RottenTomatoes критики оцінили фільм на 70%, а аудиторія – на 89%.

Фільм «Шпигун, який мене кинув» зайняв третє місце. За свій перший вікенд фільм зібрав лише 12 мільйонів доларів у США при бюджеті 40 мільйонів. Фільм отримав оцінку «B» на CinemaScore. Аудиторія в день прем'єри була на 62% жіночою та на 70% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм виявився гнилим для критиків (44%), але свіжим для аудиторії (74%).

Четверте місце посів фільм «Мама Міа 2!». За свій третій вікенд фільм зібрав 9 мільйонів доларів у США, що на 40,4% менше за минулий вікенд. За весь час у світі фільм зібрав 281,8 мільйонів доларів при бюджеті 75 мільйонів доларів. На RottenTomatoes фільм залишається свіжим як для критиків, так і для аудиторії.

Топ-5 завершує фільм «Праведник 2». За свій третій вікенд фільм зібрав лише 8,75 мільйонів доларів у США, що на 37,5% менше за минулий вікенд. За весь час у світі фільм зібрав майже 100 мільйонів доларів при бюджеті 62 мільйони. На RottenTomatoes фільм продовжує гнити для критиків та бути свіжим для аудиторії.

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore, imdb.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату