Новини кінопрокату

Вікенд 27-29 липня у США

Перше місце зайняв фільм «Місія неможлива: Фолаут». За свій перший вікенд фільм зібрав 61 мільйон доларів у США при бюджеті 178 мільйонів.Фільм отримав оцінку "А" на CinemaScore та 97% від критиків на RottenTomatoes. За весь час у світі фільм вже зібрав 199 мільйонів доларів, хоча пройшов лише один тиждень прокату.

зображення з сайту uk.wikipedia.org зображення з сайту uk.wikipedia.org

 

На другому місці перебуває фільм «Мама Міа 2!». За свій другий вікенд фільм зібрав всього 15 мільйонів доларів у США, що на 56.8% менше за минулий вікенд. За весь час у світі фільм зібрав 190 мільйонів, що у 2.5 рази більше за бюджет. На RottenTomatoes фільм залишається свіжим як для критиків, так і для аудиторії.

Фільм «Праведник 2» зайняв третє місце. За свій другий вікенд фільм зібрав лише 14 мільйонів доларів у США, що на 61.1% менше за минулий вікенд. За весь час у світі фільм зібрав 75 мільйонів доларів при бюджеті 62 мільйони. А у світі фільм зібрав 190 мільйонів, що у 2.5 рази більше за бюджет. На RottenTomatoes фільм продовжує гнити для критиків та бути свіжим для аудиторії.

Четверте місце посів фільм «Монстри на канікулах 3». За свій третій вікенд фільм зібрав 12 мільйонів доларів у США, що на 48,4% менше за минулий вікенд. За весь час у світі фільм зібрав 292 мільйони при бюджеті 80 мільйонів доларів. На сайті RottenTomatoes стрічка дотягнула до свіжості від критиків (62%), але гниє для аудиторії (52%).

Топ-5 завершує фільм «Юні титани, вперед!». За свій перший вікенд фільм зібрав 10.4 мільйонів доларів у США при бюджеті 10 мільйонів. На сайті CinemaScore стрічка отримала оцінку "В+", а на RottenTomatoes має високий ступінь свіжості від критиків (90%) та помірну свіжість від аудиторії (72%).

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату