Новини кінопрокату

Вікенд 6-8 липня (США)

Перше місце зайняв фільм «Людина-мураха і Оса». За свій перший вікенд фільм зібрав 76 мільйонів доларів у США та 85 мільйонів у інших країнах. Оскільки бюджет фільму не є відомим, оцінити його успіхи складно. На cinemascore фільм отримав А-, а на RottenTomatoes 86% свіжості від критиків та 78% від аудиторії.

зображення з сайту www.rbc.ua зображення з сайту www.rbc.ua

 


На другому місці перебуває фільм «Суперсімейка 2». За цей вікенд фільм зібрав 29 мільйонів доларів у США, що на 37,5% менше за минулий вікенд. За весь час прокату у світі фільм вже зібрав більше 770 мільйонів доларів. Фільм залишається свіжим на RottenTomatoes.


Фільм «Світ Юрського періоду» посів третє місце, зібравши 28.5 мільйонів доларів у США, що на 53.1% менше за збори попереднього вікенду. За весь у США фільм зібрав 333 мільйони доларів, а загалом у світі - більше мільярду доларів при бюджеті 170 мільйонів.


Четверте місце у свій дебютний вікенд має фільм "Перша чистка". Цей фільм жахів явно виявився успішним, зібравши у світі майже 42 мільйони доларів при бюджеті всього 13 мільйонів. На cinemascore фільм отримав В- від глядачів, а на RottenTomatoes зогнив, отримавши суперечливі відгуки від критиків, а також 39% від аудиторії.


Завершує топ-5 цього вікенду стрічка "Сикарио 2". За вікенд вона зібрала на 61.6% менше за попередній, що складає 7.3 млн доларів у США. Фільм свіжий (66% і від критиків, і від аудиторії) на RottenTomatoes, хоча навряд чи стане прибутковим у прокаті.

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore, imdb.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату