Новини кінопрокату

Вікенд 29 червня-1 липня (США)

Перше місце зайняв фільм «Світ Юрського періоду 2». За свій другий вікенд фільм зібрав 60 мільйонів доларів у США, що на 58,8% менше за перший. На міжнародній арені за цей час фільм зібрав 56,1 мільйонів доларів. За весь час у США фільм зібрав 265 мільйонів доларів. За весь час на міжнародній арені – 667,6 мільйонів доларів. Всього фільм зібрав 932,4 мільйони доларів при бюджеті 170 мільйонів доларів. Фільм отримав оцінку «A-» на CinemaScore, а на сайті RottenTomatoes фільм зогнив.

зображення з сайту kinoafisha.ua зображення з сайту kinoafisha.ua

 

На другому місці перебуває фільм «Суперсімейка 2». За свій третій вікенд фільм зібрав 46,4 мільйонів доларів у США, що на 42,2% менше за минулий вікенд. На міжнародній арені за цей час фільм зібрав 45,3 мільйонів доларів. За весь час у США мультфільм зібрав 439,7 мільйонів доларів, а у світі – 646,8 мільйонів доларів при бюджеті 200 мільйонів доларів. Таким чином, фільм став третім найуспішнішим анімаційним фільмом та другим найбільшим релізом Pixar у США. Мультфільм отримав оцінку «A» на CinemaScore, а на сайті RottenTomatoes має сертифікат свіжості.

Фільм «Сикарио 2» зайняв третє місце. За свій дебютний вікенд фільм зібрав 19 мільйонів доларів. На міжнародній арені за цей час фільм зібрав 8,2 мільйонів доларів, а всього – 27,2 мільйонів доларів при бюджеті 35 мільйонів доларів. Це доволі сильний дебют для фільму з таким бюджетом. Це вже 17,5% від того, що за всі 17 тижнів прокату зумів зібрав у США перший «Сикарио» (46,9 мільйонів доларів при бюджеті 30 мільйонів доларів). Хоча другий «Сикарио» певно не буде йти так довго, але вже зрозуміло, що перебити перший фільм і зібрати як мінімум 50 мільйонів у США він зможе. Цей «Сикарио» має оцінку «B» на CinemaScore: аудиторія була на 59% чоловічою і на 70% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм свіжий: 63% від критиків та 67% від аудиторії.

Четверте місце посів фільм «Дядя Дрю». За перший вікенд фільм у США зібрав 15,2 мільйонів доларів. І це при бюджеті біля 18 мільйонів. Сайт Boxofficemojo прогнозує, що фільм збере за весь час 35 мільйонів доларів у США, що непогано для фільму, який виріс з серії рекламних роликів для Pepsi. Фільм отримав оцінку «A» на CinemaScore та не гниє на RottenTomatoes (67% свіжості від критиків, та 65% – від аудиторії).

Топ-5 завершує фільм «8 подруг Оушена». За свій четвертий вікенд фільм зібрав 8,3 мільйонів доларів, що на 27,8% менше за минулий вікенд. На міжнародній арені за цей час фільм зібрав 13,8 мільйонів доларів, а всього – 209,7 мільйонів доларів при бюджеті 70 мільйонів доларів. «Подруги Оушена» має оцінку «B+» на CinemaScore і суперечливі відгуки на RottenTomatoes (67% свіжості від критиків, 47% свіжості від аудиторії).

Джерела: Boxofficemojo, rottentomatoes, cinemascore, imdb.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату